Rozwój projektu

Zespół doświadczonych specjalistów szybko i jakościowo wykona projekt elektrowni słonecznych dla osób fizycznych i prawnych. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu stacji sieciowych, hybrydowych i autonomicznych, a także sieci inżynieryjnych. Profesjonalnie wykonany projekt pozwoli Ci uzyskać maksymalną produkcję za minimalną cenę.

Wybór sprzętu

Rynek jest pełen różnorodnych standardowych urządzeń, jednak zaprojektowanie instalacji solarnej nie zawsze jest zwieńczone sukcesem, ponieważ urządzenie takie może się okazać niekompatybilne. W rezultacie mamy niezdolność do pracy w ogóle lub nieprawidłowe działanie kompleksu, stracony czas i pieniądze. Dlatego dobry wybór sprzętu jest ważnym etapem w budowie elektrowni słonecznej, od której zależy wydajność pracy instalacji.

Obliczanie i kompletowanie sprzętu ochronnego

Sprzęt ochronny jest integralną częścią każdej sieci elektrycznej i wyposażenia elektrycznego. Dokonamy wyboru sprzętu i, jeśli chcesz, wyposażymy go z uwzględnieniem wszystkich funkcji obiektu.

Instalacja elektrowni słonecznej i prace rozruchowe

Jakość prac instalacyjnych zależy bezpośrednio od kwalifikacji i doświadczenia specjalistów, którzy je wykonują. Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta pozwolą zespołowi montażowemu BLUSAN ENERGY na zainstalowanie i uruchomienie elektrowni słonecznej profesjonalnie i w możliwie najkrótszym czasie, a także zminimalizowanie kosztów i czasu serwisowania przez cały okres użytkowania ES (elektrowni słonecznej).

Ustawienia falownika

Przy pierwszym uruchomieniu, prawidłowe ustawienie urządzenia inwerterowego gwarantuje długie lata eksploatacji. W przypadku falowników hybrydowych i autonomicznych dobrą praktyką jest rekonfiguracja systemu w sezonie zimowym / letnim.

Naprawa i konserwacja falowników

BLUESUN ENERGY szybko i sprawnie wdroży zasady obsługi chłodzonych powietrzem falowników (raz w roku) i falowników z naturalnym chłodzeniem (raz na 2 lata). W razie potrzeby zastąpi uszkodzony element lub cały blok falownika.

Diagnostyka instalacji ES

W sytuacjach, w których zainstalowany sprzęt nie działa prawidłowo, priorytetem jest diagnostyka instalacji. Prawidłowa analiza awarii to gwarancja spokoju i ogromnej oszczędności czasu.

Modyfikacja schematów zainstalowanych kompleksów ES

Są sytuacje, w których niedoświadczeni instalatorzy sprzętu dopuszczają błędy w organizacji przepływów mocy. Jednak nasz doświadczony zespół przeorganizuje projekt do stanu wzorcowego.

Monitorowanie sprzętu

W przypadku, gdy Twój sprzęt posiada funkcję zdalnego monitorowania, zalecamy podłączenie do monitorowania BLUSAN ENERGY. Nasi specjaliści będą stale monitorować pracę stacji i w przypadku najmniejszego odchylenia, natychmiast poinformują Cię o nieprawidłowym działaniu urządzenia i wyeliminują jego przyczyny.

Obsługa instalacji akumulatorów

Żywotność baterii nie jest nieskończona i często wydaje się, że jej trwałość nie jest zgodna z podaną przez producenta. Nasi specjaliści doradzą jak zoptymalizować ich żywotność.

Serwis gwarancyjny

W przypadku gwarancji nasz zespół wykona naprawy lub wymianę sprzętu szybko i najwyższą jakością.

Obsługa posprzedażowa

Nawet po upływie okresu gwarancji na sprzęt możesz być spokojny o jakość serwisowania.

Porady techniczne

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące działania sprzętu lub po prostu interesują Cię pytania dotyczące pracy i działania instalacji PV, zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiemy szybko i kompetentnie na wszystkie Twoje pytania.

BLUESUN ENERGY Serwis

BLUESUN ENERGY Sp. z o.o.
ul. Zielona Polana 20A
87-134 Zławieś Wielka
tel. +48 785 401 405